Warsztaty wzmacniające dla Kobiet

Firma MAR-KA i Fundacja Strefa Kobiet zapraszają Kobiety poszukujące poczucia własnej wartości do udziału w spotkaniach grupy rozwojowej.

 

Jeśli doskwiera Ci niskie poczucie własnej wartości, trudniej radzisz sobie z wyzwaniami, problemami i krytyką, wycofujesz się zbyt szybko z relacji z innymi ludźmi, rezygnujesz
z możliwości lepszej pracy i nowych znajomości z obawy przed porażką lub poczucia, że nie zasługujesz na szczęśliwe życie, te spotkania są dla Ciebie.

Po warsztatach lepiej zrozumiesz samą siebie, poznasz swoje mocne strony, a własne deficyty oswoisz i zaakceptujesz. Dostrzeżesz w swoim życiu więcej możliwości i odważniej będziesz sięgała po swoje marzenia. Spokojniej nauczysz się przyjmować ewentualne porażki. Nauczysz się wyciągać z nich wnioski. Nabierzesz więcej dystansu do otaczającego Cię świata.

To wszystko wypracujemy przy pomocy minimalnej ilości teorii, a za to przy maksymalnej ilości ćwiczeń, doświadczeń i refleksji.

Organizacja pracy grupy:

Liczba osób: grupa zamknięta (do 10 osób)

Liczba spotkań: 5 spotkań

Daty spotkań: środy – 25.02., 4.03., 11.03., 18.03. i 25.03.15

Godziny spotkań: 17.30-20.00

Miejsce spotkań: Szczecin, Aleja Papieża Jana Pawła II 15/12

Inwestycja: 25 zł za 1 spotkanie (płatne z góry na 1. spotkaniu za 5 spotkań)

 

Pierwsze spotkanie: 25.02.2015r.

 

Warsztaty poprowadzi:

mgr Małgorzata Mrozik (MAR-KA S.C.) – doświadczona trenerka kompetencji socjospołecznych, umiejętności życiowych, warsztatów rozwoju osobistego (certyfikat: trener biznesu, trenerka antydyskryminacyjna), mentorka, pedagożka, prezeska Fundacji Strefa Kobiet.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *